nemesys
айде във Варна...ако има желаещи за бира да казват :-P
gg04
Болки в бъбреците и топла бира. Отвратително.
sown
Не се издържа вече! Вземам колата на бащата и отивам на язовир (#бира)
Anellya
Вива ком са сладури!!! Ще ни подарят още един телефон. А гадовете от М-тел знаят само да искат.
t0m3kk
Явно днешният почивен ден ще бъде прекаран на плажче, с разни гадости кат' Бира, Мента+Спрайт, Джин+Фанта Лимон и т.н.
ами ако са навити да изкачат
аз след 1ч някъде излизам (все още не знам къде)
Jul 22 2011, 18:05