helperOK
Рисува с листа, кестени, смърчови клони и...бира!
stillPF
Бира след бира...ще е тежка нощна...Damn
ZzZaPyr
Търся дизайнер с висше образование, познания по PHP, postgreSQL, RoR, Drupal, Wordpress, Joomla и малко Python. Изпращайте снимки в цял ръст и CV-та + ...
axeny
Отивам на белот турнир в Пловдив. Ако някой случайно успее да намери партньор в следващите 5-10 минути и иска да дойде да ми пише :–) Наградата е каса бира :-)
nemesys
мамка му ..кабела за интернет се е прецакал и ТУ има ТУ няма :@ добре, че съседа пуска wifi след 6ч (50кб/с) ...
еми- забивки, алкохол.. кво да си мисля.
Jul 11 2011, 04:12ааа не - имам си приятелка
Jul 11 2011, 04:13в поста това не се уточнява
аз по писаното коментирам все пак хахах
пъък вие мъжките сте зла напаст,моногамия не ви е любима дума май май ..
Jul 11 2011, 04:16То и на жените също, така че да кажем, че хората сме голяма напаст
Jul 11 2011, 04:23стискаме си ръцете на последното твърдение ааааай
Jul 11 2011, 04:26