Anellya
Ако бях малко по-висока нямаше да се налага да използвам каси от бира, за да достигамн до по-високите рафтове, но не би и уви!
Sandeto
Каквото и да направа или да кажа,винаги съм ядосана....как се получава....по какъвто и начин да го кажа да звучи така,че да съм ядосана.... ?????
aviatrix
като не ме искат в сащ ... отивам в пловдиво ;P
aviatrix
някой навит за бира утре(7-ми) след 11( по обяд) ? ( за софия става на въпрос )
Trinity
Пффф, писна ми във ФБ постоянно да чета кой на кого изпратил цветя, целувки, прегръдки, питиета, бира, скара и т.н.
gogata2427
анд again on the line , тъкмо докато рендна две картинки , ще хапна , ще се оправя и към залата , а после ако намеря и съгласни за по бира ^^
Anellya
Некомуникативността витае във въздуха.