Търсене на постове: и бира

Анелия
Anellya
Ако бях малко по-висока нямаше да се налага да използвам каси от бира, за да достигамн до по-високите рафтове, но не би и уви!
Мануел Симеонов
Manuel
Тая бира ми прееба режима, вече не различавам ден от нощ, празник от делник :)
Александра
Sandeto
Каквото и да направа или да кажа,винаги съм ядосана....как се получава....по какъвто и начин да го кажа да звучи така,че да съм ядосана.... ?????
Георги Динков
gogata2427
хахахаахах,брачед ми звъни преди малко и вика : "искаш ли да сме статисти на реклама за бира??" :D :D
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
като не ме искат в сащ ... отивам в пловдиво ;P
Мануел Симеонов
Manuel
Онзи ден след OpenCamp София открих, че Upsarin не може да се разтвори в бира. И мани ами я и разваля и не става за пиене :)
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
някой навит за бира утре(7-ми) след 11( по обяд) ? ( за софия става на въпрос )
-=*****=-
mitternacht
And I'm like... WTFFFF!!!! Тотално сдадох багажа :) Вече ми е хубаво :) Майната на всичко :) Отивам да преоткривам света, който е толкова интересе, та чак пари!
Боби
Bobdweller
План за остатъка от деня: да слушам Pendulum, да изгледам един епизод на DBZ, да напиша една курсова работа* и да ходя да пия бира и ям сандвичи с яйце. :D
Trinity
Пффф, писна ми във ФБ постоянно да чета кой на кого изпратил цветя, целувки, прегръдки, питиета, бира, скара и т.н.
Мануел Симеонов
Manuel
Бира в Пловдив ?
-=*****=-
mitternacht
Най-доброто сайтче, с най-печения бос, с най-готините потребители :)))
Цветан Величков
CECOOO
Бах откога не бях пил толкова бира :(
Георги Динков
gogata2427
анд again on the line , тъкмо докато рендна две картинки , ще хапна , ще се оправя и към залата , а после ако намеря и съгласни за по бира ^^
Анелия
Anellya
Некомуникативността витае във въздуха.
Страница: 29 30 31 32 33

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата