Козирозите сме готина зодия!
инати, а? Квото ще да става, по нашата ще е
бтв, братле, дори само да минаваш през Търново трябва да ударим по една бира!!!
Майка ми е лъв, което е някакъв също боен характер и желание за налагане на воля. Въпроса е, че на нас с баща ми (също козирог) не ни пука )
тъкмо последна седмица преди сесията ) да се чества доживяването до сесията
Абе често пия бира и често ме боли гърло. Засега не намирам зависимост де, ама все пак
ако искаш да ти мине гърлото,изяж един сладолед и си готов.После започвай на бира
@Sandeto сладолед и бира = not very nice afterwards *shakes head*
виж обратното ... след 5 бири да видиш колко е вкусен сладоледа
аз не съм казвала че трябва да са заедно....след някакъв период от време естествено
ти пък къде я намери тая температура?!
от късни нощни разходки на гребната по къс ръкав. и пиех бира бтв ;Д
завиждам тииии... не съм ходила там от сто години
правете група...аз тъкмо се връщам от бира иначе можеше
аз ли да правя групата - не съм добър с имената
пълна идилия бих казала
само комшийката липсва
Style Osama bin laden
It's not worth it, man! Виж, за бирата одобрявам обаче. xD
Абсолютно, сега си я пия студена, студена :3
Шшт, недей, че хладилника ми зее празен и ме мързи да ходя до магазина.
Една загорка, една мастика и една люта чушка ... 30 мин. седа в WC-то
Бе нз, но баницата си изглежда вкусна Баница е нали?
И да не си гладен, ще огладнееш :d
Неее, питка е ))) но да изглежда супер яко, чакам да си похапна ))
офф огладнях като го гледам тва... по-добре да се запътвам към кухнята да си правя кекс със спанак и бира )))
Лелеее, манджа за очите си е това... и не само, разбира се. Готина снимка и готино ястие.
както един приятел казва, хубаво че има толкова хора дето ги мързи да си направя курсовата/димпломната че да имам пари за бира
хаха и аз трябва да взема да разпродавам каквото съм писала на по-малките