aviatrix
fuck it .... отивам да пия бира , сървара сам да се спасява ...
ladyjoana
много си enjoy-нах мини срещичката =) благодаря ви хорица =) имах нужда от нещо различно.. извинявам се за кофти настроението ми.. обещавам да се реванширам =)
nveselinov
След няколко дни имам рожден ден, и трябва да измисля яка и натоварена програма!
aviatrix
as stated before .. отивам за бира
hurmaqny
All is clear in a glass of beer.
sown
Утре празнуваме на двама човека именните дни + 2-ра част на моя рожден ден. Неделя на язовир с приятели, бира и въдици.