CarreraGT
Правило №1: не е добра идея да се запознаваш със стила на автор от книга 700+ страници, особено ако има голям шанс да не ти хареса.
tedo92
@n3mo аз пък имам моливи и тъпа книга, която трябва да прочета xD
mitternacht
Ако търсите наистина хубав, сериозен, брутален, тъжен, невероятен филм-гледайте "Бягство от Гулаг".Правен е по книга, писана по истински случай.Респект!
h4ckY
" Заменям книгата “Вкусна и здравословна храна” за “Първа помощ при отравяния”. "
hope
Поредния прекрасен ден. Хубава книга, кафе с приятел, ползотворна тренировка. Имах настроение за още 1 час подскачане :-))
kamburoff
стана време за книгата и чая в леглото. мисля да се опъна в заслужена почивка тази вечер. включвам нощтната лампа и влизам в света на Шогун.