joronedelchev
Преди 3 месеца беше промоцията на книгата ми - незабравимо парти в "Брилянтин". Днес реших да пусна епилога й в Интернет и да приключа с откъсите от нея.
http://joronedelchev.wordpress.com/2008/09/22/epilog/
blackmore
Малииии, какъв студ е навън. Докато се прибирах от работа, ми замръзна мозъкът. Надявам се на премиерата на книгата ми да не е чак толкова студено...
Hamaelleon
чудя се само дали да пиша и кратки ревюта за всяка книга?
blackmore
Днес се срещнах с издателя и редакторката. Симпатични хора, за тях животът е майтап, а моят роман - поредната книга, т.е. още малко работа...
blackmore
Ще издавам книга. Ура! Три пъти ура! Ох, дано всичко да е наред
antubis
Книгата ми пристигна. BGBook Номер 1!!!