Търсене на постове: къща

Ally
alish
@disappointed ...а може и наша си къща да си построим... ти ще й изрисуваш стените! (@tedo92 - на теб се падат тези на село,аз обещала,ама наистина...нали?)
Ally
alish
@disappointed ти. пишеш. невероятно. красиво. ал иска да те наеме като... не знам, просто ми живей в къщата, снимай наоколо и пиши вместо мен.надписвай...
Еди
CaptainEgoism
Оффф...отивам у бабината и дедовата къща...купили са маса и им трябва помощ. път:5мин
Теодор Георгиев
tedo92
а пък @schizophrenia да маха с ръце от комина на съседната къща като щъркел, отколкото да пие кафе с приятели! :D
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@schizophrenia окей , мен не ми пука колата, къщата, вилата на карибите или парите .. :)
Симона
simsy
Единствената рецепта за това гадно време - с кафе и книга в ръка в топлата къща :)
Fun
1262507516271842.jpg zabava
Къща в хълма – за тези който искат да живеят в приказка
http://darinell.wordpress.com/2010/01/02/%d0%ba%d1%8a%d1%89...%b2/
Георги Цветанов
t0m3kk
Мръсния хит от снощи :D:D К'фи танци замятах на тая песен и в колата, и в къщата дет' бяхме :D
semprom
Избирам си къща в Маями :D .. ех как искам да живея там :d
http://www.trulia.com/FL/Miami/
Георги Динков
gogata2427
@Kehaiov Що реши да си търсиш булка и да си прайш къща вместо да учиш е,Геца...? :P :D Айде да те видим дали си ти.. :P
Мануел Симеонов
Manuel
@tedo92 уловката е, че всеки си мисли, че като стане на 18 вече може да прави квото си иска, но ... докато живееш в къщата на ваште и си зависим от тях е същото
Валентин
Valcho
Да се завърнеш в бащината къща... :D
Fun
1261553326495916.jpg zabava
Къща в планината или как изглежда едно щатско бунгало.
http://darinell.wordpress.com/2009/12/22/%d0%ba%d1%8a%d1%89...%be/
Венцеслав
1261035854540857.jpg smehoman
Тези англичани успяват да направят почти невъзможното, докато се приготвят за Коледа. Елхата е колкото тяхната къща и те успяват да я замъкнат вътре - вижте как
http://www.smehomania.com/hobby-spare-time-entertainment/17...html
Ruslan Trad
Sham
Из лафове от 8-ми декември; Аз към котката в къщата:-Името на котката на индиански език е "Движещ се котлет"...
Страница: 24 25 26 27 28

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата