harryniki
В осем часа във къщата , в девет ще гръмна тъщата...
alish
мрън. защо трябва да е почти 12? защо трябва да има хора в къщата? не може ли да пея? не може ли да викам? мрън.
alish
ндам.. нашите обикалят къщата и пеят песничката на крокодила гена...
Anellya
Филмите свършиха и сега се чудя дали ще мога да вдигна къщата на главата си, ако увелича музиката. Вчера почти се получи на работа, но шефа не остана доволен.
patblansh
сънувах, че съм в къщата музей на Елин Пелин със семейството ми и трябва да минавам през някакви много тесни процепи като в пещера?!?! What's wrong with me