Търсене на постове: лайна

Дацко Маринов
NjoYko
@sandprince = на лайна за това остави само бирата :D
Мартин Маринов
podmatrix
Хах. Събуждам се и аз и гледам следното съобщение от неизвестен абонат по Skype: "Ей лайнар" :D :D :D Пак съм направил нещо еййййййй.....
Mariyan
@ZzZaPyr, миризмата на лайна - прекрасна! :D
Стилиян Стефанов
stylius
Не стига, че трябва да оправяме лайната на Енергото от вчера, ами и румънците решили да правят профилактика точно днес.
Мартин Маринов
1233486365626762.jpg podmatrix
Ей на това аз викам да си грозен, отвратителен, тъп, ограничен и най-важното МАНГАЛ. Бахти какви лайна имало по тоя свят... Направо ми се повръща...
Националист
siegheil
@Mariyan от едни БГ пощи неможеш да правиш изводи ,че като цяло България е лайна .. пък и обижда ме това,което си писал ;)
Mariyan
България == Лайна
http://www.mariyantomov.com/blog/?p=256
Дацко Маринов
NjoYko
@FeelTheFear абе и тревата.... се лайна
Вангел Стоев
venom
Аз летя в небесата и търся свободата, а ти си на земята и ровиш в лайната... :D Днес определно ми идват, некви идиотски мисли :D
yordanoff
Аа.. защо е толкова горещо? Заради дедлайна (:D deadline) или просто си е горещо..
Дацко Маринов
NjoYko
@FeelTheFear Сорка нито 1 път не съм ползвал Виста :D Това е най-голямата лайнария която можеха да създадат MS
Светозар Георгиев
voic4e
Надявам се не след дълго да се махна от тук. Срам ме е, че съм българин и ме е гнус да живея в тази лайнария :(
Светозар Георгиев
voic4e
@pesho Дано не си ти този, който им е писал лайната на PHP на data.bg и по-конкретно сайта за запознанства, защото много ще те псувам!!!
Denitsa
sickornot
@unleashed а ние вместо греяна ракия писахме лайна:)
Никола Павлов
Nick
Мама им мръсна копелета некадърни шибаняци гнусни лайнари EVN. Как може да спрат тока на половин квартал за 7 ЧАСА за някаква си профилактика, дори без авария?
Страница: 8 9 10 11 12

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата