stylius
Не стига, че трябва да оправяме лайната на Енергото от вчера, ами и румънците решили да правят профилактика точно днес.
podmatrix
Ей на това аз викам да си грозен, отвратителен, тъп, ограничен и най-важното МАНГАЛ. Бахти какви лайна имало по тоя свят... Направо ми се повръща...
Nick
Мама им мръсна копелета некадърни шибаняци гнусни лайнари EVN. Как може да спрат тока на половин квартал за 7 ЧАСА за някаква си профилактика, дори без авария?