voic4e
@tihomir "Не се ли убеди, че тотално се провали и забута народа в кучия гъз"-и предишните и следващите са все същите лайнари,не разбирам защо изобщо коментираш
Qlamoff
Леле... Правя един дизайн и викам чакай да видя хедъра като го анимирам как стои и съм отворил илюстратор и търся тайм лайна леле. а аз даже го нямам инсталиран
nasko
ееееeeeeeeeeeee,e`бати пънчлайна
stefcho
"[23:17:02] Ico каза: zam sikish o yarak bakımından dangalak. [23:17:16] Ico каза: she te eba v kaza s golemia mi hui" - ебати пънчлайна
Mariyan
Абе к'ви са тия лайна да се гаврят с националият флаг?! Къде е МВР, къде са патриотите дет' се провъзнасят за такива?!
RuuL
из центъра върлуват нов тип лепки продават абонаментни карти за опера и някакъв спа комплекс много са досадни като муха лайнарка
georgimateev
Днес май за втори пореден път ще свърша с дедлайна навреме... да не повярва човек. При вас какво става? Русички има ли?