dandelion
Най-накрая стигнахме края на седмицата!
nemesys
Ето от къде са откраднали идеята загорка.
blacksnoopy
Пичове в 00 00 БГ време започва най-трудното ми състезание, можете да следите на този адрес представянето ми. Очаквано време за завършване 20-23часа
http://www.tds-live.com/ns/index.jsp?login&password&is_domenica=-1&ne...1040
blacksnoopy
Последен ден на работа и започвам почивка за големия секс след 7 дни
eddy
Георгиииииии, видях го на капана фест! Щастие! Любимият ми от masterchef!
dandelion
Да се обоснова защо ми е студено в Европа всички сезони ... Това е нормален ден, с дълги дънки, риза и сако съм
eMkyyy
Интересно колко са сериозни хората когато искат услуга и колко несериозни когато ги питаш елементарен въпрос седмица след това.
Човееек, това звучи ебаси якото! Другата година трябва да си организирам отпуска специално за това!
Jul 07 2016, 15:59Аз би трябвало само с една нощувка да мога да го взема... ама зависи с кой ще съм, най-вероятно с мацка, която е по-кекава
Jul 07 2016, 17:45Найс! Ще го разгледам маршарута и аз като цяло.
Jul 07 2016, 18:39Иначе с Велоразходка ако си го планираш рано е супер, има кола която ти кара багажа, в група сте у - а
Jul 07 2016, 18:52Да, четох, мега якото. Определено е оферта.
Jul 07 2016, 19:19