eMkyyy
Гледах Gods of Egypt и смея да заявя ,че това е най-готения филм излязъл до момента. Специалните ефекти около броните бяха на доста добро ниво.
eddy
пФфф, днес ще ми вадят зъбчето и съм в страдание, ама е за добро.... :о
mitternacht
Пролет. Някви лястовички ми се таковат на прозореца. Пууу, не млъкнаха.
eddy
В края на семестъра ми идва да пророня някоя сълза...
eMkyyy
Какви подаръци купувате за близките в България като се прибирате? Трябват ми идей ,че миналата година се изчерпах с тениски и таблети за лапетата.
blacksnoopy
За релакс след 50км в горътъ - Narcos Season 1 - Full soundtrack
sickornot
Само аз не си снимах яйцата тая година:д освен това изобщо не ми е празнично. Мрън!
Взех си го като бял човек, отидох на касата и след като никой не ме отрази повече от минута, си излязох. Просто реших да не го връщам.

May 24 2016, 20:42Yeah, fuck these guys
May 24 2016, 21:05ДАНС харесва това
May 24 2016, 23:55shell?
May 26 2016, 15:36tbh, не помня вече.
May 26 2016, 18:58