bgdn
Преатели! Мислите ли че подобен надпис е ОК?
eMkyyy
Обзеха ме спомени за първия ми компютър - Pentium 3-ka , 128mb RAM , 64 video някаква GeForce-ka i 20GB HDD...ахх сладки спомени...
blacksnoopy
Пичове, след месеци гонене, най-накрая успях да си уредя среща с Нея в неделя!
mitternacht
Какво снимахте последно с телефона си? (не е задължително да показвате)
mitternacht
Споделете... нещо... Какво ви притеснява? Какво ви е на ума, за какво мислите? Какво ви е зарадвало?
schizophrenia
има ли някакъв шанс да живееш с куче и котка и да няма косми върху всяко @#$@%# нещо, което притежаваш
eMkyyy
-Siri къде пих снощи?-След снощи повече не говоря с теб!
sickornot
последно време слушах само дет метъл и това сега ми е толкова леко и успокояващо, че нз..
http://www.stereofox.com/namuuna-no-diggity
...което пък не предполага някаква силна религиозна "обрързаност"...
Apr 27 2016, 13:52Комшито индиец и той има такова надпис на кулътъ ама нещо ни мъ надъхва.
Apr 27 2016, 16:57То не е сложено на всички полицейски коли. По последен спомен позволиха на полицаите да си го слагат, ако искат, което за мен е ок.
Apr 27 2016, 17:01In гад we trust
Apr 28 2016, 07:07 през mobiзвучеше ми познато затова го гогалнах - оказа се официалното мото на САЩ и съм го срещал по доларите. явно просто на нас ни звучи прекалено буквално и тъпо
Apr 29 2016, 04:08