SkyLand
Нищо лично. Просто ги разбихме.
spaceman90
нищо лично към хората на име Динко,просто рандом име избрах,за да заместя тази грозна дума,която в е оригинала
bgdn
"Не е зле да изпробвате качествата на няколко млади актриси, които лично съм гледал и смятам, че се справят много добре." Ооо Мишел!
hurmaqny
Не съм и очаквала нещо по-различно. Излъгах. Очаквах. Дори се надявах. И пак знаех, че ще стане както става всеки път.
spaceman90
и нека се държим прилично,моля!
sown
Това момиче не спира да ми пише. Поне е забавно. Нещо ново и различно.
t0m3kk
Йес, Ванката се нави да ми направи дизайна за личното ми сайтче... Да видим само дали няма да се откаже, че тогава и единствената ми надежда ще умре...
freakylp
Честито на всички, програмата вече е онлайн. Всеки записал се в групата досега, нека изпрати лично съобщение от профила си , за да получи безплатен код за достъ