Търсене на постове: лично

SkyLand
Нищо лично. Просто ги разбихме.
LiliyaDianova
я, пише за у-щето ми във вестник: "Мутри убиват спорта в столично школо" :D
____♂
spaceman90
нищо лично към хората на име Динко,просто рандом име избрах,за да заместя тази грозна дума,която в е оригинала
Peter Nikolow
bgdn
"Не е зле да изпробвате качествата на няколко млади актриси, които лично съм гледал и смятам, че се справят много добре." Ооо Мишел!
В. Сотиров
sown
@miss-impossible на мен ми харесва сайта. Нещо различно :)
шУс!
notexist
@t0m3kk обсъждаме, но не публично :D
hurmaqny
Не съм и очаквала нещо по-различно. Излъгах. Очаквах. Дори се надявах. И пак знаех, че ще стане както става всеки път.
Георги Цветанов
t0m3kk
@notexist много наточена п*чка е, но рапа и е леко лигав... лично мое мнение :)
Георги Цветанов
t0m3kk
@aviatrix аз лично знам, но мисля, че и Влад го знае :)
____♂
spaceman90
и нека се държим прилично,моля!
LiliyaDianova
по принцип такъв тип ли харесваш? аз лично май предпочитам стъклени... :D @EmptyStreet
В. Сотиров
sown
Това момиче не спира да ми пише. Поне е забавно. Нещо ново и различно.
Георги Цветанов
t0m3kk
Йес, Ванката се нави да ми направи дизайна за личното ми сайтче... Да видим само дали няма да се откаже, че тогава и единствената ми надежда ще умре...
Николай
freakylp
Честито на всички, програмата вече е онлайн. Всеки записал се в групата досега, нека изпрати лично съобщение от профила си , за да получи безплатен код за достъ
Георги Цветанов
t0m3kk
@Method-X aми аз в момента слушам едно доста старичко негово парче, но пък мен лично ме кефи супер много - Afraid this time, така че - поздрав :)
Страница: 46 47 48 49 50

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата