harlequin
любопитството изяде котката и сега котката седи на светнати лампи, 'щото предната вечер четири часа и половина гледа хорър филми. идЕотка.
Alita
скоро няма ли да има среща на едното?
notexist
Толкова яка пица не бях яла до сега. А и в Пловдив има Верди, ама питай що не ме сме я яли там?!
t0m3kk
Винаги са ми били чуджни банките... Как очакват хората да разберат нещата, при условие, че само документа с тарифите им е около (или повече от) 100 страници...
http://www.fibank.bg/uploads/_Tariff_Bulletin/docs/Tariff.pdf
notexist
Среща ма едното, ама в Пловдив ;д
notexist
Двама мъже и половина съвсем го развалиха
aviatrix
тоя аваст е най-безполезната антивирусна евър! влизам в компа на братовчед ми и гледам един куп malware .... все още сканира с malwarebytes и има 123 засечени .
Rx-Ende
50GB Фотошопски темп файлове. И после що нямам място на C:-то
tsonchev
Кога ще се възстанови възможността да тегля картинките от сървъра на edno23.eu ?
Alita
Дали е възможно да си получа свидетелството за съдимост в рамките на 3-4 часа?
pacopetkov
"То сички голове са ми така, като няма кво да я правя, бия и тя влиза!" Йордан Минев
notexist
Не знам от компанията ли или въздуха е друг, но в Пловдив небето винаги ми е с цвят любов ,3
Аз съм си приготвила един за тая вечер, ама още не съм се навила ;д
Nov 09 2014, 23:28мани, недей, че ако си като мен, сметката ти за ток ще се увеличи тройно
Nov 09 2014, 23:40