mitternacht
Налял съм си малко билково алкохолче (32ка). И по едно време се усещам, че си го сръбвам като лимонада и хич не ме лови.
coolpuppy
Търся някой запознат с условията на изплащане на болнични.
dandelion
ох май ще се принудя да си купя поне един пуловер... студено ееее
dandelion
Пиете ли хапчета? (витамини, антибиотици, добавки) Защо/Защо не?
blacksnoopy
Уау, днес бащата е успял да си мърда пръст на ръката от парализираната половина на тялото. Огромен напредък!
_e7
вчера имаше микро едно23 среща
Налей и на нас : >
Nov 29 2014, 17:32С удоволствие
Nov 29 2014, 17:39^_^
Nov 29 2014, 17:41