notexist
Един такъв гняв се е насъбрал в мен, дано пътуването ми до Пловдив утре да ми се отрази позитивно.
notexist
хъх, уатсапа ми реши, че е валиден още една година о.О
Bobdweller
Добре, вече официално съм емоционално привързан към Arrow. В началото ми се струваше детски, ама след сезон и половина мога да кажа, че това е ВЕЛИК сериал!
notexist
Върнаха ми телефона с Андроид от преди три века. Лошо ми стана. Но поне работи като пушка, още поне половин година ще ме изкара, докато излезе Нексус 6 ;д
mitternacht
Ако вий скучну можем да си направим общ чат в скайп. Или може да флудим тоя статус.
mitternacht
Сигурно ще е баси окуърд ситуацията ако с някой, с когото си говорил на ти, после минеш на вие...
mitternacht
Как може словачките да са толкова красиви бе, басссссссси майката.
mitternacht
fashionably late за провеждане на интервю - 15 минути. Ако се състои.
mitternacht
яйца по панагюрски в Ловеч. нямням
Аз нямам претенции, ходя по интервюта постоянно и нищо.
Oct 21 2014, 22:21хора в България, а се срещаха обяви за това. Пожелавам ти да не се налага да си сменяш работата. Положението с безработните млади наистина не е приятно.
Oct 21 2014, 22:22Пожелавам ви да попаднете на нещо, което ви харесва и на двамата!
Oct 21 2014, 22:25Благодаря! Дано!
Oct 21 2014, 22:26И аз ви го желая!
Oct 22 2014, 08:39