eddy
защо всички ме гледат странно, че нося букет, вече никой ли не прави този жест за приятелките, жените, майките си и т.н. :О
notexist
Мисля да си купя таблет, нещо за не повече от 150 лева. Че днес не съм писала поезия, ама цял ден кръстословици.. Трябва ми занимавка.
SaTaSi
За две години "леля ми" не можа да се обади и да каже, че дядо ми е починал. И аз разбирам от частен съдебен изпълнител, който ме е осъдил за задължения ....
Ducky
Заради ремонта на улицата пред нас, вече втори ден нямаме вода, започва да става малко садистично.
Ducky
Мразя това, че когато кажа, че съм вегетарианка всеки изведнъж става експерт по здравословното хранене.
eddy
не е истина каква жега е в пловдив, хубаво си ни беше на морето
Нямам root.
Sep 10 2014, 21:13значи както е писала @hurmaqny намери някоя програма която трие кеш и други остатъчни фаилове
Sep 10 2014, 21:46Ето това пък не изисква root: https://play.google.com/store/apps/details?id...life.cache
Sep 10 2014, 21:54Благодаря много и на двамата! След като изчистих кашето, успях да си ъпдейтна почти всички апликации! Халелуя!
Sep 11 2014, 15:05Weee! ^_^
Sep 11 2014, 15:47