Търсене на постове: лов

Боби
TPrgOsS.png Bobdweller
Добре, безумно е това. Не може след като всичките апликации (които го позволяват) са ми в internal storage-а, да ми я дава тази грешка.
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
защо всички ме гледат странно, че нося букет, вече никой ли не прави този жест за приятелките, жените, майките си и т.н. :О
шУс!
notexist
Мисля да си купя таблет, нещо за не повече от 150 лева. Че днес не съм писала поезия, ама цял ден кръстословици.. Трябва ми занимавка.
шУс!
notexist
Айдееее на бара да пиете фрешчетааа :D Утре промоция - Поръчваш един, получаваш половин след един час, щото още съм зле в барманството :D
шУс!
notexist
Родена съм в Харманли, постоянния ми адрес е в Стара Загора, а настоящия е в Пловдив :D Айде сега търси нотариален акт за нова адресна регистрация :D
Грозното Патенце
10616322_958885894137058_5809695051999122128_n.jpg Ducky
Пък! Пък! Пък! Пробвах въздушна йога... И оцелях. :D
-=*****=-
mitternacht
Днес кво прайхте?
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
За две години "леля ми" не можа да се обади и да каже, че дядо ми е починал. И аз разбирам от частен съдебен изпълнител, който ме е осъдил за задължения ....
Грозното Патенце
Ducky
Някой от Пловдив ще ходи ли на Айляк феста?
https://www.facebook.com/events/1453705164884345/?fref=ts
-=*****=-
lc3y4p.jpg mitternacht
Unpopular opinion
Грозното Патенце
Ducky
Заради ремонта на улицата пред нас, вече втори ден нямаме вода, започва да става малко садистично.
шУс!
notexist
Най-голямата ми мъка е, че сутрин като стана трябва да чакам поне половин час за кафе :(
Грозното Патенце
Ducky
Мразя това, че когато кажа, че съм вегетарианка всеки изведнъж става експерт по здравословното хранене.
Грозното Патенце
Ducky
Много ме дразни, че за културните събития в Пловдив искат доброволците им да са над 18. Не е честно! :D
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
не е истина каква жега е в пловдив, хубаво си ни беше на морето
Страница: 18 19 20 21 22

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата