tedo92
Получих картичка от Непал, два диска на македонска група, а и малко готини новини от работа. Последните дни животът ми е айляк и половина.
Ducky
Отидох в тази жега в Пловдив за блендер, чай и закопчалки за обици, върнах се само с частите за обици. Не си струваше.
mitternacht
Гледам "Oldboy" от 2013. And I fuckin' like it!!!
Ducky
Отдавна не бях виждала завода ни да пуши така. Целия град мирише на целулоза.
eddy
Преди няколко нощи имах чувството, че ще получа инфаркт и започнах в просъница да си внушавам, че имам болки в лявата половина. Чисто лудо... Беше гадно!
joronedelchev
Какви са тия леви завои между булеварди без отделен светофар, Филибетооо? Ало, ГЕРБ
Ducky
На хендмейд базара жената до мен получи инфаркт. За няколко секунди посиня цялата, а няколко минути преди това ми беше дала да ползвам огледалото ѝ и се смееше.
aviatrix
иии ето че първото изтърване на телефона се случи! по дисплей,на пода от половин метър.. добре че няма никой под нас иначе щеше да им изпада мазилката на таванa