Търсене на постове: лов

Теодор Георгиев
tedo92
Получих картичка от Непал, два диска на македонска група, а и малко готини новини от работа. Последните дни животът ми е айляк и половина.
-=*****=-
oPTKo4i.gif mitternacht
Ooo, това е най-покъртителното нещо, което съм виждал, от доста време насам! http://i.imgur.com/oPTKo4i.gif
Грозното Патенце
Ducky
Преди няколко години съм си направила текстов документ с име: "Отвори, когато станеш на 22". Защо не помня, кога съм създала този файл?! :D
Грозното Патенце
Ducky
Отидох в тази жега в Пловдив за блендер, чай и закопчалки за обици, върнах се само с частите за обици. Не си струваше.
-=*****=-
mitternacht
Гледам "Oldboy" от 2013. And I fuckin' like it!!!
-=*****=-
mitternacht
Моралът е за баламите. Или не? :)
Грозното Патенце
P8050537.JPG Ducky
Отдавна не бях виждала завода ни да пуши така. Целия град мирише на целулоза.
Еми Окснитси
dandelion
Пък един колега българин донесе баница на работа :) :)
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
Преди няколко нощи имах чувството, че ще получа инфаркт и започнах в просъница да си внушавам, че имам болки в лявата половина. Чисто лудо... Беше гадно!
Грозното Патенце
Ducky
С майка ми се хванахме на бас за половин пъпеш, че не мога да изям половин пъпеш. :D
Георги Неделчев
joronedelchev
Какви са тия леви завои между булеварди без отделен светофар, Филибетооо? Ало, ГЕРБ
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
first day @ work
Грозното Патенце
Ducky
На хендмейд базара жената до мен получи инфаркт. За няколко секунди посиня цялата, а няколко минути преди това ми беше дала да ползвам огледалото ѝ и се смееше.
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
иии ето че първото изтърване на телефона се случи! по дисплей,на пода от половин метър.. добре че няма никой под нас иначе щеше да им изпада мазилката на таванa
Fluxy
belushka20
Официално - пак пропуших :(
Страница: 19 20 21 22 23

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата