Ducky
Днес ще ходя да си издирвам термос или по-голяма термо-чаша. Нямам идея къде има такива неща, някакви идеи?
notexist
Пловдивските котки са много нахални бе :д
notexist
Утре Пловдив. Тоя път взимам много багаж и няма да си тръгна докато не ме изгонят ;д
hurmaqny
♫ Аз чакам, чакам вече... месец и половина, копеле нещастно. ♫
notexist
Три дена само и пак заминавам за Пловдив <3
notexist
Шибания филм със самолета е зловещ, когато ти се разкарват и мушички по екрана, освен всичко останало.
notexist
В центъра на Париж(Пловдив) викам "Само Берое"... (music)
notexist
Утре аз отивам в Пловдив, а той се връща. Ама че синхрон.
левче
Sep 19 2014, 10:20термос, чашите изтичат до една
Sep 19 2014, 11:19http://yakobg.com/термоси-и-термо-чаши гр. Пловдив ул. "д-р Г. Странски" 5, МОЛ Галерия GSM: 0899 322 055
Sep 19 2014, 14:00мерси! (:
Sep 19 2014, 16:08http://sigg.bg/ имат хубави неща
Sep 19 2014, 17:29 през mobi