hurmaqny
Не намериш ли в буркана половин чушка, никаква лютеница не е.
notexist
Заради тия ореховки ще се преместя в Пловдив! ;д
mitternacht
Защо не спите? Утре (днес) не сте ли на работа/даскало ? *въпрос на нощта*
nemesys
от 10 дена съм в Ирландия и вече съм качил повече игри от колкото за последните 10 години заедно-верно, че и повечето са на толкова години но пък са си класики
coolpuppy
Някой знае ли снощната фотоизложба на Герлово чия беше?
notexist
Взела съм изпита с 4.50. Има няма 11/12 грешки. Малко съм разочарована..
notexist
Оф, половин час се мъча да премахна някъв смотан вирус с поп-ъп реклами да ги еба в тъпите истории :@
blacksnoopy
Пловдичани, в Южен полъх вкусно ли е? И къде мога да преспя на нормални цени, някое сгодно хотелче/къща за гости у - а