Jordanova
В края на българското лято - Хавай.
silia
Започнах лятото в борисовата, завърших го там. Това беше най-прекрасното и запомнящо се лято до сега ^^
stankoff
Очаквайте горещи дни с мирис на бензин и на висока скорост в края на лятото
http://www.moreto.net/novini.php?n=99558
gogata2427
"Колко страхотни отлични оферти,колко екшън след яки концерти,от каварна чак до несебър,цяло лято съм толкова щедър.."
Jordanova
Aloha, Oe. В края на лятото, отново Хавай.
joronedelchev
Мдам, това лято Нова тв пусна най-добрите филми.
kypidoncheto
Да кажем чао на лятото и жегата, до тука бяха почивките и айляка .
Lam40
Да се разболееш посред лято, в тая жега, отвратителна работа. Гррр... :-(
nacholibre
незнам и немога не се пишат слято