Търсене на постове: лято

Psychopath
@Hrisiii Ти, как така се разболя, лятото е страшно кофти, съчуствам ти...оздравявай бързо.Иначе направи ли тен, като гледам и на този плаж си събирала погледи
Psychopath
@coolpuppy Ами доста,това ми е резервен вариант за следване в чужбина.Тъй като нашите са в Англия и аз бях до тях това лято за 2 месеца и съм поразпитал за него
доц. д-р Любима Йорданова
Jordanova
В края на българското лято - Хавай.
Силия Димитрова
silia
Започнах лятото в борисовата, завърших го там. Това беше най-прекрасното и запомнящо се лято до сега ^^
Ally
alish
@scarlet ...ами, лятото беше уникално и странно и невероятно и нелепо и...лил, като ми поотминат изпитите ще се видим и ще ти надуя главата. ^^ какво ще кажеш?
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Ехх лято :)
http://satasi.com/970
Иво Станков
stankoff
Очаквайте горещи дни с мирис на бензин и на висока скорост в края на лятото
http://www.moreto.net/novini.php?n=99558
Георги Динков
gogata2427
"Колко страхотни отлични оферти,колко екшън след яки концерти,от каварна чак до несебър,цяло лято съм толкова щедър.."
Наси
nveselinov
Лятото си отиде... ;(
доц. д-р Любима Йорданова
Jordanova
Aloha, Oe. В края на лятото, отново Хавай.
Георги Неделчев
joronedelchev
Мдам, това лято Нова тв пусна най-добрите филми.
nacholibre
@kypidoncheto чао лято и жега
kypidoncheto
Да кажем чао на лятото и жегата, до тука бяха почивките и айляка .
ТЕСТ ТЕСТОВ
Lam40
Да се разболееш посред лято, в тая жега, отвратителна работа. Гррр... :-(
nacholibre
незнам и немога не се пишат слято
Страница: 33 34 35 36 37

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата