kypidoncheto
нека нека бъде лято.. усмивки слънце и вълни ;рр
gogata2427
монохидрата не е удачен за лятото,етил-естер или креатинова матрица - т'ва е истината ; При 62кг. на ден ти стига 300-400гр.Мръвка+4-5Яйца+Сирене/кашкавал@Intel
s8d9m7
Спокойствието през лятото има мерна единица-брой мухи/кв метър
flox
Вече всичко е залято, а то още вали лол
LiliyaDianova
утре ще трябва да ида до Пирогов за един приятел... :// май почивката за него това лято ще е само илюзия