Търсене на постове: лято

Joshua1985
Лятото се завърна във Варна. 25 градуса е , мирише на плаж и на море. Всички пак са усмихнати. :)
ТЕСТ ТЕСТОВ
Lam40
Все едно съм на бойна площадка у нас. Тия, ако не срутят блока пък на... :( Не се спряха цяло лято.
Виктор
human
@randex запознаха се с големите футболисти, взеха някакви пари... хубаво лято е било :D
Георги Динков
gogata2427
@R3sp3k7 Нищо такова не си мисля , цяло лято го праа т'фа нещо така , че знам колко тряя :D
Надя
samotnata
@gogata2427 пффф на мотор и то не на пистарка лятото на 30 градуса съм треперила в резонанс пък да не говорим ако се кача сега грррррррррррр
Надя
samotnata
@gogata2427 абе така като гледам и бая духа ... Вчера бях с 3 ката дрехи! И това е не знам лято или есен вече ......
Радослав
Soul4o
@Rx-Ende аз се чудя да си зема ли от тея 50 кубика дето ти предлагаш или да изчакам до другото лято и да си взема нещо по мощно :?
Стилиян Стефанов
stylius
@sKru4 Спокс, не си само ти. Това лято ме е налегнала една творческа криза и мен, не мога да измисля почти нищо интересно да пиша.
rr
miStalE
@miro91 и аз си спах така както си спя през лятото, както и през зимата и през останалото време xD и ми беше студено! очакваше се xD
Мирослав Петров
miro91
@miStalE хах, аз тази вечер спах както си спъ през лятото гол(по долни гащи) и едно одеало :) ама осетих леко застудяване и се завих :)
Иво Станков
stankoff
@podmatrix :) по принцип бях спрял да играя.. но сега лятото като няма много работа и поцъквам.. сега като почне семестъра и ще забравя за DotA.
The Bot
bot23
[ff123] [thrillean] Моторно лято – девет дни из централна Европа. Ден 1-ви - Румъния http://tinyurl.com/mpgzuo
Георги Костадинов
Forsi
@kakvomislish Че лятото свърши :(
Еми Окснитси
dandelion
Когато те питат "Как изкара лятото?" на тях не им пука какво ще отговориш. Просто чакат да кажеш "А ти?" и да разкажат своето. Така е с всички въпроси.
Страница: 50 51 52 53 54

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата