joronedelchev
Прибираш се в София посред лято, а то тук късна есен, егати.
slun4ogled
йей другото лято съм в Бургас ^^
Snooby
ДЕЕЕБА МАМА МУ! Писна ми да ме прецакват вече, за 2-ри път ми развалят почивката това лято, вече почвам да се изнервям сериозно.
joronedelchev
Това лято... ще останем само по музика.
julushko
hbirli® написа: Как вземате решение, когато сте изправени пред дилема? AbyssLord® написа: Зависи от сезона. Лятото скубя маргаритки, зимата мятам боб.