Търсене на постове: лято

Drъnata
Dr1nata
Разболявам се по средата на лятото :( Пия фреш от Супра вит и Нимезил о_О
Йордан
leader
@R3sp3k7 нямаше го това лято летният дъжд с силните гръмотевици и вцепеняващите светкавици :(
Георги Неделчев
joronedelchev
Прибираш се в София посред лято, а то тук късна есен, егати.
Ангел
angelovarna
@patblansh ти този месец се смля от депресии...какво ти става момиче? Лято е, отпусни се!
ТЕСТ ТЕСТОВ
Lam40
Добро утро. :) За пореден път ме будят тия от първия етаж, голямо разбиване. Писна ми, миналото лято беше така, сега пак :( Ужас...
Our
Ourz
@Millita Ясно, аз пък съм в Горна, нали .. ама евентуално съм студент във ВТ вече ... :) Иначе и в София живея, ама това лято не съм си ходил още .. :)
---------
NetCutter
Лятото тръгва в неочакваната посока, но пък доста добра за сметка на това :D
evyy
slun4ogled
йей другото лято съм в Бургас ^^
Our
Ourz
@gogata2427 Mи то и за т'ва го вземат - за лятото ... Аз имам един съученик, ще ти покажа на "Директни" :) А класацията я постнах,няколко поста назад :) Е я пак
http://blog.style-bg.org/163.our
Георги Динков
gogata2427
@Ourz Това с азота е доста приятно , но след това спадаш , това е хуу се вземе напримерно за лятото , за да можеш докат' си на морето и да ти се кефят всички..
Denis Zhekov
Snooby
ДЕЕЕБА МАМА МУ! Писна ми да ме прецакват вече, за 2-ри път ми развалят почивката това лято, вече почвам да се изнервям сериозно.
Георги Неделчев
joronedelchev
Това лято... ще останем само по музика.
The Bot
bot23
[ff123] [tili] Банско през лятото http://tinyurl.com/mwf2v7
Виктория
julushko
hbirli® написа: Как вземате решение, когато сте изправени пред дилема? AbyssLord® написа: Зависи от сезона. Лятото скубя маргаритки, зимата мятам боб.
Свилен Попов
svil4ok
@SeoKungFu както казваш ти: "времезагубка" за през лятото :P
Страница: 53 54 55 56 57

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата