nikitov
Вече съм на раабота... За сега не забелязвам никакви промени, които да са станали през лятото.
dandelion
Need milk! Как я докарах до фаза да имам само една ябълка в хладилника. Верно много съм се разглезила да живея цяло лято с мама.
georgimateev
Тия пък мюсюлманите какво се оплакват от тоя Рамазан не мога да разбера. Аз цял живот лятото си ям само по тъмно.
miStalE
а това трябваше да е най-хубавото ми лято ;[
Forsi
Лятото най-бързо свършва! Искам да спра времето,аз да съм единствения,който да се движи,да си правя каквото си искам и когато ми омръзне,да го пусна...
stylius
Следващите статии в Списание Ю ще са малко изсмукани от пръстите. Лятото е малко сух сезон, не се случват кой знае колко интересни неща.