sentinel
...забравих си телефона... За 2ри път това лято... Утре отивам в хирургията да ми го имплантират... :-/
ladyjoana
практиката ми за лятото отпадна следователно още два месеца ще мързелувам в нас... скукааа...
Geri
Хубаво е лятото да бъдеш на море-всичко е наред и купонът си тече.НИКОЙ,НИКЪДЕ НЕ МОЖЕ ДА МЕ СПРЕ-ДА СЕ ЧУВСТВАМ ДОБРЕЕЕЕЕ (sun)
eyankulov
Няколко хиляди снимки от чехия, македония и миналогодишното лято съхранявам на компа си. И како? Има само няколко с моята физиономия = грозно, чак не се гледат.