slun4ogled
лятото почти свърши... : (
Sham
Днес Интидар отбеляза 630 посещения (до момента),което за лятото си е добре.За блога по принцип си е добре.
notexist
спрайта ми се разгазира... ученето не върви.. снимах Прасчо.. какво да ви кажа.. ще си взема изпитите ама другото лято :#
samotnata
Лятото горещо много е добре! СЛънце весело пече. Скара, бира, плаж, море. Нямаш грижи лято ееееееееееееееееееее ляляляляяяяяяяя