Търсене на постове: лято

yordanoff
Лудница. Prison Break свърши, House свърши и сега цяло лято... ко прайм?! :)
Йоана Николова
ladyjoana
ще взема да си оправя профила в девиант арт най-накрая.. от лятото имам рег и още не съм качила нищо...
oXteR
Лятото е с двата крака в страната - дори има рима
Леприкон
ZzZaPyr
@stankoff при нас оня ден беше 28, днес е 23, аз имам чувството че е 35... Не знам какво ще правя лятото...
The Bot
bot23
[bgblogs] velqn.com поздравява с настъпващото лято 2009! http://tinyurl.com/q56r79
Иво Станков
stankoff
@ladyjoana за щастие от 2 години насам имам, преди това беше ад с едно мизерно вентилаторче. Лятото през нощта става 33-35 градуса в стаята
Denis Zhekov
Snooby
Търся си работа за лятото.
Леприкон
ZzZaPyr
От началото на лятото тока се покачва, а ПАРНОТО ПОЕВТИНЯВА - Браво, от кога чакам евтино парно...
Drъnata
Dr1nata
@dandelion Песничката е страшна! Като беше в Рс на Zone Party-то миналото лято Mark я пуска
http://dandelion.edno23.com/view/post:237779
Еми Окснитси
dandelion
Aaa никак не се кефя като наближи лятото. Още е светло навън! Да му имам и севера. Искам нощ..
Теодор Георгиев
tedo92
Смених темата на блога. От бая време се канех, старата беше започнала да ме дразни. Иска ми се да си направя собствена тема, но лятото ще се уча как да стане :)
Ники
_sunshine_
@man0l знам, че във Варна е хубаво.. но не мога да се задържа далеч от дома си за повече от 2 седмици.. откачам! а ми се налага 3 месеца да съм във Варна лятото
Ники
_sunshine_
до преди малко исках да замина за Варна за цяло лято, за да бачкам и да помагам на наще с парите.. сега искам да замина за цяло лято, за да съм по-далеч от тях
Страница: 60 61 62 63 64

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата