ladyjoana
ще взема да си оправя профила в девиант арт най-накрая.. от лятото имам рег и още не съм качила нищо...
oXteR
Лятото е с двата крака в страната - дори има рима
Snooby
Търся си работа за лятото.
ZzZaPyr
От началото на лятото тока се покачва, а ПАРНОТО ПОЕВТИНЯВА - Браво, от кога чакам евтино парно...
dandelion
Aaa никак не се кефя като наближи лятото. Още е светло навън! Да му имам и севера. Искам нощ..
_sunshine_
@man0l знам, че във Варна е хубаво.. но не мога да се задържа далеч от дома си за повече от 2 седмици.. откачам! а ми се налага 3 месеца да съм във Варна лятото
_sunshine_
до преди малко исках да замина за Варна за цяло лято, за да бачкам и да помагам на наще с парите.. сега искам да замина за цяло лято, за да съм по-далеч от тях