dandelion
Taтко ми е купил нова кола, но ще ми я даде чак като (ако) му отида на гости лятото. Мисля да я оставя обаче с Барселонски номера. Гъзарийка ще е
Qlamoff
@randex Луд ли си за лятото ми трябват бели... и с ето този тишърт... Само трябва да отида до на Мишо (big 6a) магазина да си купя дънки къси...
http://www.sportdepot.bg/products/sportswear/men/clothing/22259-mujka...ukav
modnakotka
Африканските мотиви това лято ще са хит. Обувки на Марк Джакобс за Louis Vuitton - Spicy Shoes водят списъка на най-желан аксесоар...
http://modnakotka.blogspot.com/2009/03/2009.html