ZzZaPyr
Нещо свежо за предстоящото лято: "Окей, представи си ме така, на брега на морето със бира във ръка, налей на мен и брат ми по една"
Vall_Bs
ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ И ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ИМЕННИЦИТЕ! ЛЯТОТО ВЕЧЕ ЧУКА НА ВРАТАТА.....И.....ЗАМИРИСВА НА МОРЕ!
ApoApostolov
Гласувайте със СЛЪНЧЕВАТА БЮЛЕТИНА, кажете НЕ на зловещия съюз ОБЛАКОВ-ДЪЖДЕВСКИ! Шанс за България, шанс за едно истинско Лято 2009!
axel
Това лято ще понауча HTML-а... Закъде съм тръгнал без него
Yalamov
Стягам байка за лятото. Трябва да сменя задната вътрешна гума, външната е чисто нова, 2 пъти съм излизал с нея, предната е супер.
_sunshine_
сгафя нещо.. единствено това ме притеснява.. ама ще видим.. има време до лятото.. сега важното е че видях Ния и кака Роси.. направих клипчета на съчетанията..
_sunshine_
баси шантавия ден, беше готино.. видях Ния и кака Роси.. лятото може да работа във Варна като аниматор или рецепционистка, което не ми звучи мн добре.. може да
mellowman94
Мисля да почвам да си търся някаква работа за през лятото...
Qlamoff
Прибрах се! С ново захранване... и ето пак -60 лева........ Трябвда да за деля някой лев и за лятото, а то кво- само пари се дават...