Търсене на постове: лято

Георги
FeelTheFear
@KOx2 Ами попринцип знам от къде извират парите, защо не станеш стриптизьор лятото или върви на морето сервитьор бая бакшиш ще вземаш бая бакшиши от жените
Георги
FeelTheFear
@Snooby Абе ти за бира не си ли чувал... Айде да те поздравя с една песен която ми напомня за морето лятото
Георги
FeelTheFear
@miro91 Тези чалги ми напомнят лятото, беше страхотно, украйнки, дупита, стриптиз, алкохол, цигари, трева, курви, плаж, волейбол, сън, храна, пари, море
Георги
FeelTheFear
Лятото ме зове.....
Георги
FeelTheFear
Напомня ми лятото :)
Йоана Николова
ladyjoana
@h4ckY да дойде лятото пък ще го измислим :) надявам се на една рекламна къща.. визитки.. календари.. такива работи :)
Йоана Николова
ladyjoana
@h4ckY идеално :) тъкмо да препечеля нещо през лятото.. надявам се :D
Лидия
1238255000257946.jpg LiDSoN
Искам да е лято вече... ;) Вълни, слънце... настроение ...
Георги Гърдев
GeorgeSG
Водих много интересен разговор/спор за Presto-то от Лятото на Vivaldi...
Стоян Николов
amigo
@NjoYko къса коса братле идва лято :)
Вангел Стоев
venom
@JoKs ти си странно извратен :D @ZzZaPyr стига бе искам вече да идва лятото да изкарам колелото и да се пребивам с него :D
kypidoncheto
От Училище ще ни водят на екскурзия :). През лятото ще отидем на моето за 10 дена :). Половната ъчулище ще бъдем там така че ще гледаме всеки как изглежда :D.
Стоян Николов
amigo
@Snooby браво браво яко тунинг си му вкарал ;} и аз лятото ако се намеря с пари и свободно време трябва да си поиграя :)
Snoopy
1237323249526613.jpg blacksnoopy
Една снимка от лятото на 2006 :D :)
Страница: 63 64 65 66 67

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата