miro91
@Method-X да няма нищо сложно. само да усвои селекторите някои други функции и след това сърч в документацията. Само 13-те урока да изгледа и ще знае доста неща
miro91
@Method-X за кое нещо става въпрос, че било лесно и имало документация и уроци??
pisio
навид , но след цял ден загуба на време се отказвам. Ще се моля на хората кат циганче за цигара да ми напишат кода.А той е супер елементарен...... @Method-X
pisio
@Method-X супер голяма и сложна ми е , на смарти документацията я прерових за 1-2 минути , и си бацам смятам отлично.Ако и 1 дена да се бъхта на JQ. съм...
t0m3kk
Гледам OCB-то, гледам просто перфектното картонче... Също така виждам и няколко празни пликчета от стари покупки, и милея за това, че няма мат'риАл в момента...
Kraff
Последно гледах документалния филм Nostradamus: 2012 (2009) .. един Бог знае какво наистина ни чака! o_0
ProPlay
Системата за коментарите е вече налице. Останаха само потребителските профили.