@venom тва е изневяра xD Аз за кво писах до сега ....... :ххх ; Просот си харесваш някой друг и тоя дет си в момента с него ти писва и си ставаш нещо с другия..
@schizophrenia че тази, която ме заряза, искаше романтична вечеря на свещи за 14-и Та без гадже ми е добре в момента - нямам излишни пари да харча с нея
@A123 ам в момента е изключен телефона, но странно защо ония ден партих СМС и не се достави после една позната също е пращала та и е и отг... Бе странна раота