Търсене на постове: мента

Denis Zhekov
Snooby
@Nick съгласен съм с това :) Макар че в момента съм с firefox, докато чакам да излезне версия 10, която впрочем е много добре оптимизирана и супер бърза :)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Без коментар :) само ще заспя на нея :) Айде пускам си я и отивам за следобедна дрямка :)
Petya
Principessa
за 2ри пореден ден си разливам кафето върхо клавиатурата. надявам се да оцелее :D няколко документа обаче се споминаха в кофата за боклук... R.I.P. :D
Mart1n
mart1n
В момента браузвам edno23 , доста ми допада изчистения дизайн ;о) само липсва пилето от Twitter;{
Вангел Стоев
venom
Мразя когато комшийката която живее в апартамента до нас дойде вкъщи ! Имам чувството, че целия ми живот се срива ...
Радослав
Soul4o
добавена е статистика "Топ 20". В момента не е особено вярна, тъй като са търсенията от няколко седмици. Довечера в 00:01 ще са почти вярни, утре - напълно
Ивелин Георгиев
h4ckY
Във момента със колегата се борим с една AJAX форма, тъй като нещо създава проблеми, а не би трябвало да ги има тези проблеми ...
Petya
Principessa
-> настроението ми в момента
Favit Team
favit
@sandprince трябва да съм ти написал нещо @твоето име в някой коментар, за да почне да се пълни. Сек...
---------
NetCutter
@JoKs Windows има дебилизма да забранява да триеш файлове, които се използват в момента. т.е. виж дали няма такъв процес и го убий първо или през Safe mode :)
Владимир Комаров
Hamaelleon
Някой ми е писал в 12:14 директно съобщение, което в момента липсва?
Ивелин Георгиев
h4ckY
@Principessa точно в момента знаеш че няма как :S за съжаление :(
Ивелин Георгиев
h4ckY
@Principessa какво мислиш че правя в момента - отработвам :)
Ивелин Георгиев
h4ckY
@man0l бравос и аз така, само дето в момента е само кафето, баницата остана в нас :)
kypidoncheto
Във момента най-голямата и най-важната ми работа е да се заяждам със някой който си няма гадже мухахаха . Не ме интересува дали ще са сами на 14 :D:D:D
Страница: 280 281 282 283 284

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата