mart1n
В момента браузвам edno23 , доста ми допада изчистения дизайн ;о) само липсва пилето от Twitter;{
venom
Мразя когато комшийката която живее в апартамента до нас дойде вкъщи ! Имам чувството, че целия ми живот се срива ...
Soul4o
добавена е статистика "Топ 20". В момента не е особено вярна, тъй като са търсенията от няколко седмици. Довечера в 00:01 ще са почти вярни, утре - напълно
h4ckY
Във момента със колегата се борим с една AJAX форма, тъй като нещо създава проблеми, а не би трябвало да ги има тези проблеми ...
Principessa
-> настроението ми в момента
Hamaelleon
Някой ми е писал в 12:14 директно съобщение, което в момента липсва?