Търсене на постове: мента

svejo.net
svejo
Имаме още малко визуални промение по svejo.net - live . Ще се радваме на коментари.
http://svejo.net/live
Мартин
don-Martini
@elle, как не помниш сериала "Загубени". Пети сезон тече в момента ;)
http://elle.edno23.com/view/post:173585
Yana
Yancheto
прехвалиха го Надал...пристрастни коментатори
Ивелин Георгиев
h4ckY
@GeorgeSG Да е лудница е, пък и не е голяма сложнотия ми се вижда аз вчера му четох документацията :) и аз така мисля да го ползвам за следващия ми проект :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Сега разгледах документацията на CodeIgniter. То било красито това чудо бе, за разлика от повечето фреймуоркове.. Ще го пробвам на следващия проект :)
Иво Станков
stankoff
В момента на City TV по време на песните се върти и логото на Windows XP, като screensaver-а по подразбиране :D
Favit Team
favit
Офис игри, уточняваме регламента още, но задобрях :)
Paulina
Paulina
Край.. заминавам си. Лека вечер за момента.
Ивелин Георгиев
h4ckY
отивам да дръпна един фас докато OpenOffice.Org mi oтвори документа.
Denis Zhekov
Snooby
@man0l чесно казано в момента точно ползвам CS2 ако не правя нещо голямо, защото върви идеално под linuxм докато CS3 е бъгав, a CS4 изобщо не ми се draw-ва добр
Ивелин Георгиев
h4ckY
@Qlamoff мерси, точно нея слушам в момента :)
Ивелин Георгиев
h4ckY
Вчера прочетох половината документация на Code Igniter 1.7.1, влюбих се :)
Георги
nickname778
Коментар за защитата ни в мача от Спортал.бг : "Е глупаци.НЕ говорете за защитата,защото сърбите, покрай онези прасета минаваха, все едно имаше конуси."
---------
NetCutter
@eagle Знаеш, че ако всичко в апартамента ти не е станало безжично, Бъни ще се погрижи да се получи така, нали? :D
Светозар Георгиев
voic4e
@Yancheto Честито за 6-цата! :) Аз до момента имам 2 6-ци и 1 5-ца (исках и тя да е толкова). Надявам се в петък да изкарам също хубава оценка :)
Страница: 279 280 281 282 283

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата