svejo
Имаме още малко визуални промение по svejo.net - live . Ще се радваме на коментари.
http://svejo.net/live
Yancheto
прехвалиха го Надал...пристрастни коментатори
Paulina
Край.. заминавам си. Лека вечер за момента.
h4ckY
отивам да дръпна един фас докато OpenOffice.Org mi oтвори документа.
Snooby
@man0l чесно казано в момента точно ползвам CS2 ако не правя нещо голямо, защото върви идеално под linuxм докато CS3 е бъгав, a CS4 изобщо не ми се draw-ва добр
nickname778
Коментар за защитата ни в мача от Спортал.бг : "Е глупаци.НЕ говорете за защитата,защото сърбите, покрай онези прасета минаваха, все едно имаше конуси."