coolpuppy
Нямам топла вода от 3 дни и ме очакват още толкоз. Гррр, бррр!
mitternacht
Also - чашите явно са едно от нещата, което се натрупва... от нищото. Ей тъй - неусетно. Като химикалките.
dilana
Хубаво ще е жена ти да знае как да пусне пералнята, а не да ти праща снимка на копчетата и да те пита :Д
notexist
Официално подписах. За колко време зависи от работата, която върша. Дано няма много грешки ;д
bgdn
Направо съм терминатор в двора... днес успях да строша права лопата при прекопаване.
blacksnoopy
Не мога да преценя тази червена рокля дали ми харесва или не. Повече клоня към не?
notexist
Днес в кантората ме оставиха да пиша аз. Всички документи. Много съм горда със себе си.
sickornot
Хаха днешните лапета са страшно. 3 лапета ми викаха от един мост, че съм им гадже, а имаше познати наоколо и ми беше неловко! Но все пак им отговорих, че като
dandelion
Ако някой направи портал за недвижими имоти из България като www.funda.nl ще направи доста добри пари!
mitternacht
btw прочетох "Червения дракон", а след това изгледах (мисля за втори път) филма. Книгата си е много добра, филмът - средна работа (ако сте чели книгата).
Ако искате, може да дойдете до вкъщи... да ви пръскам с маркуча
Jun 11 2015, 17:22To ние ще се изнасяме у новия апартамент ама не знам кога ще направим банята и да си ебе, направо отваряй автомивката
Jun 11 2015, 18:03Двора е голям, само трябва да пътувате около 100 км от София до Белово, а маркуча съм го паркирал на двора и Ви чака
Jun 11 2015, 19:18Купих си термокана! Whos da BOSS, bitchezzz?
Jun 11 2015, 20:50Аз от Търново тряя да дойда чак
Jun 12 2015, 10:07