dandelion
На сайта на уизеър днес всеки втори билет е безплатен. Примерно двупосочен до Дубай е в момента 160 евро, ако сте двама човека ще е 80 евро на човек..sweet deal
Ducky
Note to self: Като организираш нещо не разчитай на друг освен на себе си.
mitternacht
That moment, когато си пишеш заключението на дипломната работа. Ш'го видим ко ш'стане.
eMkyyy
Fast and Furious 7 ...много силен край! Хареса ми !
dandelion
На мен пък ми се падна еднооо..
sickornot
на мен ми съвпадна с това на белушка...хаха
Ethernet
Ей един път да съм се изтупал и веднага ще се спукат да ме снимат
dandelion
Бях на интервю за работа в една от топ компаниите в Дубай... почти ме изритаха заради татуйровката. о_0
Ducky
Казват ми да си подредя приоритетите, защото предпочитам вместо да изляза да се напия утре, да отида на театър и да се запозная със сценографката и режисьора.
coolpuppy
Ако не получаваш това, което ти се иска, то не си го заслужил.
eMkyyy
Най-обичам да получа нещо по пощата/UPS/Fedex което съм забравил ,че съм поръчал. Нещо като подарък от мен за мен хахах.
Бира?
May 19 2015, 13:50сори, плановете ми са по-скоро насочени към семейството (да се видя с живите и да посетя гроба на дядо, че не можах да съм там за погребението)
May 19 2015, 14:27да - то като се сетя на 23/24 и аз ще ходя по гробища разни...
May 19 2015, 15:34Една позната използваше същатата оферта миналата година и после се оказа, че може да си вземеш 2 билета много по-евтино и без тази оферта! Иначе ...
May 19 2015, 19:36Браво на маркетинговия екип на уизеър
May 19 2015, 19:36