eMkyyy
Какви телефони имате?Искам да си взема нов ,че моя вече много крашва на някой приложения и не е приятно.Пробвах Samsung S6 и iPhone 6 ама големи ми идват.
mitternacht
"There are only two days in your lifetime that aren’t 24 hours long"
mitternacht
Тоя окуърд момент, когато не си харесваш писаниците...
mitternacht
ба, мнозина юзъри буквално сме пораснали и помъдрели в тоя сайт
Не и ако познаваш всички ;д
Apr 26 2015, 22:11аз хубаво влезнах да видя обявата, ама от там преминах към стената, и си харесах 4-5 песни
Apr 27 2015, 00:35Най-добре е направил @tsonchev
Обеля е перфе. Сега се местя да живея в 2-ката. Там си намерих страшно местенце. <3
Apr 27 2015, 01:51на това какво не му хареса?
Apr 27 2015, 20:29@mitternacht аз живея на това място с приятелката ми и имам супер готина работа :Д
Jun 24 2015, 01:55