eddy
Научих се да правя пълнени чушки с кайма и ориз, станаха ми мн вкусни!
mitternacht
Утре гаджето ви казва "Искам да си направим бебе! Още сега!". Вашата реакция?
Rx-Ende
Жена на средна възраст чете "Photoshop 7 в лесни стъпки" в метрото. That poor, poor woman.
aviatrix
Тичах след трамвая, спънах се, паднах в локва. Минаващ край мен келеш подхвърли: "Мислиш ли, че с плуване ще го настигнеш?"
bgdn
FTW is SummerCart и има ли почва у нас?
Ducky
Отне ми към месец и половина да завърша тази поредица, но успях!
аре някой ден да си направиме food party сбирка да се види кое е вкусно кое не е
Apr 15 2015, 22:38Окей ама не мога да готвя
От мене ще има пиене 
Apr 15 2015, 22:50Аз не мога да предложа голямо разнообразие от манджи :д
Apr 16 2015, 09:28Аз готвя испанско, индонезийско, тайландско, ливанско, италианско и малко българско (каквото помня от мама) така че ме взимайте да ви готвя
Apr 16 2015, 10:47Аз си заплювам като първа изненада испанско
Apr 16 2015, 16:34