Ducky
Честит имен ден на всички цветя! (:
notexist
Много ми харесва камерата на новото ми джисиемчи ,3
mitternacht
ъъ... какво разбирате под "шницел"? Щото вкъщи правим "шницели" от кайма (и разни неща) докато явно под "шницел" разбират и панирана пържола. I'm confused now
mitternacht
btw получава се любопитен феномен - при ъплоуд на снимка става доста по-тъмна. Случвало ми се е два пъти, с ч/б снимки, като предишната ми беше за аватар ...
tsonchev
Иска ми се да съм таен клиент, в екстремен хотел !
Ducky
Мразя да сменяме времето, ставам толкова неориентирана.