_e7
the maze runner - 8/10 - препоръчвам ви го
harlequin
Да те скъсат на изпит, за който учиш седмици наред, с основанието "не си добре подготвена"..... welcome to Sofia uni, guys.
Bobdweller
Не обичам да ходя на работа, ама поне чувствам, че правя нещо и не вегетирам. В момента, в който се прибера обаче се чудя какво да правя и нямам желание за нищо
sickornot
Редно ли е, ако някой е не особено умен, ама ходи на хора с шефовете, да бъде повишаван?
dandelion
Мауглито първо ми казва, че никога няма да имам приятели защото много ми знае устата после се чуди защо не съм била учтива с него..
mitternacht
Нямам кола, не умея да шофирам. Но обичам да гледам Top Gear заради чистия кеф от добрата кинематография. (вече има два епизода от новия сезон)
aviatrix
май рамта ми фейлва.. фуцк
bgdn
Абе 2015та стана... след подобни новости обмислям да премахна изцяло Flash... от 4 години ползвам HTML5 видео и няма да ми липсва
https://helpx.adobe.com/security/products/flash-player/apsa15-02.html
и аз така :Д
Feb 10 2015, 21:01кфо ядеш в кфц и от къде дюнери?
Feb 11 2015, 02:09
Aladdin, правят доставки и за вкъщи. А в Кфц, box master с царевица и кола си взимам в меню. Имам 10% намаление на всяка покупка от кфц, така че ми излиза ОК
Feb 11 2015, 15:23А btw от пилето с картофи, днес и вчера повръщам през 2 часа. А тази вечер има супер важна бизнес вечеря с клиенти, която не искам да пропускам
Feb 11 2015, 15:25@sickornot може да си грипясала като мен...
Feb 11 2015, 15:55