Търсене на постове: мен

Denitsa
sickornot
Сготвих пиле с картофи на фурна! А аз по принцип не мога да готвя :)
its not Eddie
_e7
the maze runner - 8/10 - препоръчвам ви го
its not Eddie
64327432.JPG _e7
ей много ме радват такива коментари :D
http://rodopi24.blogspot.com/2015/02/blog-post_27.html
Нана
harlequin
Да те скъсат на изпит, за който учиш седмици наред, с основанието "не си добре подготвена"..... welcome to Sofia uni, guys.
Еми Окснитси
dandelion
Маугли вчера шеговито като си тръгваше каза:Bye guys, I quit. Проблемът е, че вече час и 10 минути закъснява.. Дали наистина не е решил да напусне след 4 дни :D
Боби
Bobdweller
Не обичам да ходя на работа, ама поне чувствам, че правя нещо и не вегетирам. В момента, в който се прибера обаче се чудя какво да правя и нямам желание за нищо
Denitsa
sickornot
Редно ли е, ако някой е не особено умен, ама ходи на хора с шефовете, да бъде повишаван?
Еми Окснитси
dandelion
Има 15 доклада които поддържам дневно и Маугли трябва да поеме след мен. Той е още на доклад №1 . The twist: основната ми работа не е поддържане на
Snoopy
blacksnoopy
Уникален синхрон имаме
Еми Окснитси
dandelion
Мауглито първо ми казва, че никога няма да имам приятели защото много ми знае устата после се чуди защо не съм била учтива с него..
-=*****=-
mitternacht
Нямам кола, не умея да шофирам. Но обичам да гледам Top Gear заради чистия кеф от добрата кинематография. (вече има два епизода от новия сезон)
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
май рамта ми фейлва.. фуцк
Еми Окснитси
dandelion
Новия колега дето ще ме замества е явно маугли :D Прозява се по 2-3 пъти на минута и на всеки час иска да излза навън. (или аз съм много скучна де :) )
Peter Nikolow
bgdn
Абе 2015та стана... след подобни новости обмислям да премахна изцяло Flash... от 4 години ползвам HTML5 видео и няма да ми липсва
https://helpx.adobe.com/security/products/flash-player/apsa15-02.html
Peter Nikolow
bgdn
In other news... пак дъжд и пак жертви
Страница: 54 55 56 57 58

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата