Търсене на постове: мен

Цончев
tsonchev
Една готина мацка има проблем.Така че помагайте.Ако й помогнете момичето ще се регистрира и ще пише тук(това е за стимул). Проблемът ще опиша в първият коментар
шУс!
notexist
Их, затрихте го преди да видя коментара :D
Еми Окснитси
dandelion
Кое е последното хубаво нещо което ви се случи и кога?
шУс!
notexist
Изключително кофти ми тръгна годината. За щастие снощния проблем с лаптопа ми се оказа малкия дявол.
dilana
Inet доставчика ми е прекрасен.. Половината сайтове само през Tor се отварят, а и ако сменя DNS-а губя всякаква връзка със света...
Грозното Патенце
Ducky
До толкова си свикнах с очилата, че щях да си измия очите с тях. :D
Еми Окснитси
Pain_Chart.jpg dandelion
Аз съм на 8 :(
-=*****=-
mitternacht
Приятната болка от афтършейва по избръснатото лице. :)
Еми Окснитси
dandelion
Ух днес преживях доста неочакван коментар от CFOто на компанията, че в момента всичко е тихо и няма нов проект за мен.. ами сега?! Не искам в Холандия.
Peter Nikolow
550536_10151153470274674_995204414_n.jpg bgdn
и вие ли правите така?
Грозното Патенце
Ducky
Мисля, че успях да се излекувам с една кана силен ментов чай. Ще видим обаче лекарката какво ще каже.
BE PREPARED!
coolpuppy
53 минути разговор с баща ми! Личен рекорд! Става все по-добре..
Еми Окснитси
dandelion
Колко ви е най-дългата любовна връзка (не със вас самите :) )
Грозното Патенце
Ducky
Значи, написах си едно дъъъълго писмо, което да отворя през 2020 година, сега въпроса е, къде да го сложа, за да не го забравя? :D
Plamen Petkov
2015-01-16 18.55.16.png pacopetkov
Ето и менюто, а на раздел папки, са всички останали приложения
Страница: 56 57 58 59 60

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата