tsonchev
Една готина мацка има проблем.Така че помагайте.Ако й помогнете момичето ще се регистрира и ще пише тук(това е за стимул). Проблемът ще опиша в първият коментар
dandelion
Кое е последното хубаво нещо което ви се случи и кога?
notexist
Изключително кофти ми тръгна годината. За щастие снощния проблем с лаптопа ми се оказа малкия дявол.
dilana
Inet доставчика ми е прекрасен.. Половината сайтове само през Tor се отварят, а и ако сменя DNS-а губя всякаква връзка със света...
dandelion
Ух днес преживях доста неочакван коментар от CFOто на компанията, че в момента всичко е тихо и няма нов проект за мен.. ами сега?! Не искам в Холандия.
Ducky
Мисля, че успях да се излекувам с една кана силен ментов чай. Ще видим обаче лекарката какво ще каже.
coolpuppy
53 минути разговор с баща ми! Личен рекорд! Става все по-добре..
pacopetkov
Ето и менюто, а на раздел папки, са всички останали приложения
Малко извратен начин би било на компа да инсталира на виртуална машина андроид и да го отвори с апликейшъна от там
Щото така си бях подкарал тиндър на компа
Jan 25 2015, 21:59(това разбира се е абсолютна глупост и не е съвет)
Jan 25 2015, 22:01@mitternacht Има версии и за PC, и Mac бре
Иначе аз ползвам http://www.cyberghostvpn.com/en
Jan 25 2015, 22:17Тор?
Jan 25 2015, 22:21VPNGate
Jan 26 2015, 01:32