tsonchev
Държава, в която се влиза по-лесно в университет, отколкото в детска градина, не я очаква нищо добро.
blacksnoopy
Втори ден без фафли, пастички, шоколад и т.н. ХАШТАГ ГЕРОЙ
dandelion
Лаптопа ми ще направи обиколка на света преди мен май! Какъв supply chain само!
dandelion
Това е къщата по която работих (маркетинг) преди да замина за Дубай
dandelion
Скучно ми е... свърших си работата за 6 часа, какво ще правя сега останалите 4...
dilana
Хайде и аз да сложа тази, която чета в момента - Херман Хесе — Степния вълк.
mitternacht
"I would berry my dick so far in that ass that whoever could pull it out would be crowned king Arthur" из Редит
tedo92
Казаха ми, че приличам на Мишо Шамара...
dandelion
Тока и водата на апартамента ми са се утроили откакто го давам под наем!!! Какво правите бе хора??? Изстуден басейн в хола ли?!
"само да вляза" - всеки излиза. Бакалавър - започнахме 25 човека от две групи. Завърших само аз. След година струва ми се имаше още 1-2.
Feb 01 2015, 13:26Сега може евентуааално да има още 1-2...
Feb 01 2015, 13:26Ама го има и туй, че говеда като Кучкова и прочеето там същества са с вишу.
Feb 01 2015, 13:27При мен започнахме 350 човека и завършихме към 50 в срок
Feb 01 2015, 15:24Под в срок не разбирай 3 години, а 6
след това ако не завършиш трябва да веъщаш пари на държавата от таксите (те са 9000 вместо 1800, но холандия плаща
Feb 01 2015, 15:25