mitternacht
Кой е най-старият работещ във вас мобилен телефон? (Една нокия 6151 от 2006 година днес заслужено отиде в пенсия)
mitternacht
Еволюцията в технологиите е готино нещо. Първо бяха дискетите. После CDтата, които бяха огромни в сравнение с дискетите. После DVD. После дойде ред на флашките
Ducky
Още по-непоносим стана факта, че станах в 5:30, защото не успях да заспя до 4:00... Днес ще е ден на резервни батерии.
eMkyyy
Първият работен ден след две седмична почивка беше ужасен , работа колкото искаш...
notexist
А утре ще ходя да гледам Хобитът в колко часа... В един следобяд. Ще си взема захарен памук и кукла барби с мен.
blacksnoopy
Малко ми е тежка музиката, но им се кефя колко са упорити
Ducky
Пък костенурът ми заспа зимен сън, най-сетне! (:
_e7
Кое предпочитате - сирак да е в сиропиталище или да е осиновен от гей двойка? Обосновете се pls.
Ducky
Единственото място, на което нямам мускулна треска, са ръцете ми, всичко друго е парализирано от болка.
Имам НОКИА 3310, ВЕ!
Jan 06 2015, 19:35Nokia 3210
Jan 06 2015, 19:56и аз имам една нокиа 3310, still working
Jan 06 2015, 20:533310 - джилезна е!
Jan 07 2015, 01:18Сиеменс А50 от 2002ра някъде. Сега дядо го ползва
Jan 07 2015, 08:50