Търсене на постове: мен

-=*****=-
mitternacht
Кой е най-старият работещ във вас мобилен телефон? (Една нокия 6151 от 2006 година днес заслужено отиде в пенсия)
Еми Окснитси
dandelion
Кои сериали следите? Да кажем макс 7 избройте :)
-=*****=-
mitternacht
Еволюцията в технологиите е готино нещо. Първо бяха дискетите. После CDтата, които бяха огромни в сравнение с дискетите. После DVD. После дойде ред на флашките
Грозното Патенце
Ducky
Още по-непоносим стана факта, че станах в 5:30, защото не успях да заспя до 4:00... Днес ще е ден на резервни батерии.
Alex Moran ™
eMkyyy
Първият работен ден след две седмична почивка беше ужасен , работа колкото искаш...
Цончев
tsonchev
Смених си акумулатора на лъвчето и доста проблеми изчезнаха. Предишният беше на повече от 6 години :D
шУс!
notexist
А утре ще ходя да гледам Хобитът в колко часа... В един следобяд. Ще си взема захарен памук и кукла барби с мен.
Еми Окснитси
dandelion
Казаха ми, че падам "грациозно"... паднах по едни стъпала и успях да се извия и да не си разбия главата в една стена та от там получих комплимента :D
Snoopy
blacksnoopy
Малко ми е тежка музиката, но им се кефя колко са упорити
Грозното Патенце
Ducky
Пък костенурът ми заспа зимен сън, най-сетне! (:
its not Eddie
_e7
Кое предпочитате - сирак да е в сиропиталище или да е осиновен от гей двойка? Обосновете се pls.
Snoopy
HTB1v.IdGVXXXXXYaXXXq6xXFXXXT.jpg blacksnoopy
Май ще си поръчам едно такова соларно зарядно да видим дали бачка
http://www.aliexpress.com/store/product/New-Portable-5000ma...?s=p
Грозното Патенце
Ducky
Единственото място, на което нямам мускулна треска, са ръцете ми, всичко друго е парализирано от болка.
Snoopy
blacksnoopy
Информацията е новият боклук http://www.capital.bg/2444541/
Боби
Bobdweller
Нова година е и аз слушам това на repeat. Not a bad start... Е, да е честита на всички и дано е такава каквато искате!
http://www.fixtstore.com/product/109851/RIOT-87---Sweet-Noi...m%29
Страница: 58 59 60 61 62

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата