t0m3kk
Мисля да почна да уча някакъв php фреймуърк ама нещо не мога да се избера... идеи някакви?
nemesys
Някои да иска invite за Oneplus One ?
dandelion
Каня се да си продам макбук про-то 13" от края на 2011 и да си купя нов еър 13". Не знам какво ме спира обаче..
notexist
"Внимание! Нова опасна мания залива страната ни! Жени забременяват от хляб?!" Скачам през терасата и попадам в космоса, пия вода и пишкам злато!
dandelion
Ще пробвам да правя нещо подобно за рождения муден. Да видим дали ще се получи..
hurmaqny
Да се разправяш още от сутринта с тъпи индийци, които не могат нито да четат, нито да пишат, но все пак са решили да ти се карат.
_e7
Кои песни пускате, когато правите секс?
hurmaqny
Живея в апартамента, в който от време на време се чува "Росене! Няма да акаш в коридора!". Мда.
blacksnoopy
Айдее четвърт век чукнах...
dilana
Какво четете? И какво ви предстои да прочетете?
dilana
Служителка работеща 30 год. на гише в пощата залепила с език тапетите в апартамента си
Никога не съм ползвал Блейд, а си слагам Twig.
Jan 15 2015, 21:06Еми не може да ти е толкова цялата документация за темплейт енджина, просто не може.. Сравнение Symfony TWIG - http://twig.sensiolabs.org/documentation
Jan 15 2015, 21:07twig е направен от създателя на symfony..
Jan 15 2015, 21:09хахахаха тия с тоя блейд мееега яко са крали от asp.net mvc
техния вю енджин се казва Razor 
Jan 15 2015, 21:48Mай за момента ще бъде Symfony... сега остава да откажа някой проект и да си отделя малко време
Jan 16 2015, 01:28