Но всеки си има собствен вкус, на теб може би ти харесало да гледаш светлинното шоу с чаша чай в ръка
това би било мега яко !
<3
Бах, @SaTaSi, къде по дяволите живееш и защо имате гръмоотвод в двора?
На 15км от София в едно селце, ама то вече май е квартал Имаме голям двор и защото нямаме съседи, има поляна пред нас. И това е често срещано при бури
Who's your daddy?
сега какво? ще се окаже че Д****д е създал всичко това? Ей... споко има още 2 продължения...
@_e7 няма видео това нещо за тея пари ..+ готовите конфигурации винаги са били кофти
за под 1000 трудно :/ 1100-1200 да, особенно ако искаш видеокарта
@aviatrix нещо такова https://pcpartpicker.com/list/ynfGzM ? Като тука може да се смени картата с GTX 970 втора ръка за по малко пари и да се вземе ССД..:?
https://www.olx.bg/ad/prodavam-nov-kompyutar-ID6n9zE.html
@mKrotiFy аз не съм геймър бе.. в момента съм с ASUS X50SL което ползвам като настолно
нов дизайн?
той е дебеел, той не е дебел, той е дебеел (на мене още не ми се е показал)
Да, с главни букви полазва времето на постовете и всичките "лайк" и така нататък бутони са по-големи
не ве, забавен, с по колко км да започна, по колко да ги увелича, през колко време да потичам, режими на хранене
абе в интернет има доста информация, но тъй като ти се занимаваш с такива неща от доста време, реших теб да те попитам
Аз не следвам режими. Започнах с 5км като първия път ги избягах с 2, 3 почивки. След може би няколко месеца посмях да увелича на 10км
Няма ясни правила, както го усетиш, няма нужда да се обременяваш от цифри
ms
и аз нямам
"с теб вече ще излизам само по светло. никакви филми вечер." Така май скъса с мен ;д
Нз за комплимент, ама оня ден ми каза "Be my robot." Shrug.
Сега като караш колело забелязвам колко секси ти се очертава прасеца
Най-често използваната дума от него, която се уча да ценя е : nice.. You look nice in this dress.
първия коментар е по интересен от самата статия
давай! При мен са около 500 ерво на монети
ама такива юбилейни някви ли? :Д
юбилейни + нормалните (те са различни при всяка държава)
ахам!
какви са тия?
имената имам предвид
Моя беше един модел по-нов хубаво беше сименсчето
Липсват ми джойстиците за телефони
и на мен :с
Имах същия, ама тъмносин!
не мога да намеря моя... беше Панасоник нещо-си. После 3310
@hurmaqny фистбамп
И аз бях с такова тухле. Носех го в чантичка на кръста и батерията държеше 1 ден.