aftercollabz
В смисъл последните постове от микроблога да се покажат в блог.
50stotinki
Беше време и единствения по-як саит от 359хипхоп да започне да микроблогва тук.
rhea
Драги микроблогъри, честито ни следене от МВР.
Hamaelleon
@man0l : абе бота ок, виждам го че ме посещава често за RSS-a на микроблога.. имах предвид, че точно публикацията за хороксопа не я импортна диектно от RSS-a
Hamaelleon
@man0l : тъй, и Favit като Svejo чисти всички котви (#something) тъй че няма смисъл да го ползвам за микроблога.. какво индексира бота?
KOx2
жисиема ми звъни ... първо микроблогвам за това после ще го намеря хахах