Търсене на постове: микроблог

Петър Илиев
pesho
@Riznlog Добре дошли, приятно и ползотворно микроблогване :)
Ивелин Георгиев
h4ckY
Работния ми ден приключи официално 2 мин по-рано, дойдох на работа цели 15 мин по-рано :) Лека вечер на всички микроблогъри, отивам на покупки.
Ruslan Trad
Sham
Чудя се в другата микроблог система как се справят откъм потребители?
---------
NetCutter
@Nick, приемаш ли предложения за нови дивотии в @edno23? Че снифех около други микроблогинг местенца :D
KOx2
@aftercollabz Айде, мъжки ... жив здрав ... си микроблогваш и да си врътнеш 3ка я тая година я догодина ...
Ивелин Георгиев
h4ckY
Хелоууу ту ол микроблогърс :) ай гона смоук :)
Стефан Митев
Rx-Ende
Драги микроблогъри! Вече знаете и как изглеждат чатовете ни със @schizophrenia XD
Ивелин Георгиев
h4ckY
главобола ми мина, сега пак се прибирам в нас :) че съм на вън, малко на wifi че ми трябваха едни файлове :) лека и приятен микроблогване :)
kaloqn
lokalhost
Видях тук разни кифли в тоя микроблог
kypidoncheto
Весело ми е че аз съм най-ситното от всички микроблогърки и микроблогъри в edno23.com
Стефан Митев
Rx-Ende
Айде мятам томахавката. Лека нощ на всички микроблогърчета и микроблогърки! YAY ^^
Дацко Маринов
NjoYko
Survivor - Eye of the tiger - - - Поздрав за микроблогърите - - -
Ивелин Георгиев
h4ckY
Добро утро на всички микроблогъри :) Аз обмислям варианта да пия едно още едно кафе... че да видим какви ще са промените по сайта който разработвам :)
Petya
Principessa
@man0l тва ли ти беше само поста бе микроблогърче? ей вече за нищо ме нямаш ;) да видим кой ще ти е спаринг :):):)
The Bot
bot23
[ff123] Микроблогинг (via Блогът на Intel) http://tinyurl.com/axc4fv
Страница: 14 15 16 17 18

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата